Чому досвідчені господині кладуть цукор у фарш для котлет та чебуреків: проста хитрість

Коли готують фарш для м’ясних страв, кожна господиня готує його за своїми рецептами та використовує деякі хитрощі, прийняті у сім’ї.

Ось так додається і цукор, який у цьому випадку є приправою, яка створює ідеальний баланс смаку в продукті. Цукор таким же чином додають і в борщ, щоб отримати цей класичний смак з різними відтінками.

На 1 кг фаршу можна додати 1 столову ложку цукру. Такий прийом дозволяє зробити котлети соковитішими, м’якими, ароматними, при обсмажуванні виходить прекрасна хрумка скоринка.

Чому досвідчені господині кладуть цукор у фарш для котлет та чебуреків: проста хитрість

Найголовніше, це не переборщити та не зіпсувати фарш, його буде дуже важко виправити. Тому уважно дивіться на ту кількість цукру, яку додаєте.

Його можна вводити в м’ясну масу, призначену для начинки чебуреків та біляшів. А якщо ви готуєте м’ясний рулет, ложку цукру (якщо немає меду), розводять невеликою кількістю соку лимона та змащують рулет за 20 хвилин до закінчення запікання в духовці. Виходить пікантне намазка, яка створює хрумку, з яскравим контрастним смаком скоринку. Можна ще капнути соєвий соус, підмішати трохи гірчиці, додати ароматні трави для цілого смакового букета.

телеграм канал Прості рецепти  Прості рецепти в Telegram

Поділитися з друзями
Рейтинг
( Поки що оцінок немає )
Прості Рецепти