Хитрість японських кухарів під час приготування рису. Завжди виходить розсипчастий та смачний

Рис багато хто не любить варити через те, що він не завжди виходить розсипчастим і смачним. Але це легко виправити, якщо ви скористаєтеся моїм досвідом, секретом, який я дізналася у японських кухарів.

Перш ніж приступати до варіння, рис замочують у холодній воді на 15-20 хвилин. Це допомагає видалити з нього зайвий крохмаль, який склеює крупинки при варінні.

Потім промиваємо рис у кількох водах, доки не почне стікати чиста та прозора рідина. Можна навіть промити окропом, він відразу вимиває всі надлишки крохмалю і при варінні буде менше піни.

Коли закипить рис на плиті, варимо на великому вогні близько 8 хвилин. Вимикаємо плиту та залишаємо рис пропарюватися протягом 30 хвилин під кришкою.

Додаємо в кашу вершкове масло і залишаємо його ще на 15 хвилин, щоб рис добре розпарився і просочився вершковим смаком та ароматом.

Можна додавати не вершкове масло, а заздалегідь зробити м’ясну або грибну заправку в олії і додати її в кашу. Тоді вийде ситний, дуже апетитний та ніжний гарнір до будь-яких закусок.

Якщо ви любите рис з овочами, тоді тушимо їх на вершковому маслі і додаємо разом із зеленню в рис. Також настоюємо і розпарюємо 10 хвилин і подаємо до столу.

Будь-який із способів приготування рису, який я запропонувала, завжди допоможе ідеально приготувати рис.

Хитрість японських кухарів під час приготування рису. Завжди виходить розсипчастий та смачний

телеграм канал Прості рецепти  Прості рецепти в Telegram

Поділитися з друзями
Рейтинг
( 1 оцінка, середнє 1 з 5 )
Прості Рецепти