Подруга навчила шаткувати капусту без ножа та блендера. Виявилося це так просто: ділюся

Багато хто відмовляється від страв з капустою, при цьому в ресторанах і кафе охоче беруть страви з цим овочом. Отже, проблема капусти полягає аж ніяк не у смакових якостях?

Як зізналися деякі кулінари та кухарі, вони не люблять шаткувати капусту. Справа в тому, що цей овоч буває неймовірно важко подрібнити. Шинковка капусти може бути важливою умовою для певних рецептів. Наприклад, для приготування 70% супів потрібна дрібно нашаткована капуста.

Ми хочемо розповісти, як можна швидко і тонко нашаткувати капусту.

Мабуть, виникне питання — чому не подрібнювати капусту в блендері чи тертці? Від даних пристроїв капуста втрачає свою текстуру, тому не хрумтить на зубах. Це також може бути важливою умовою, якщо ви готуєте квашену капусту.

Блендер залишає неприємний присмак у овочевій масі. Через це не варто використовувати блендер для шаткування.

Можна скористатися теркою під час приготування котлет або начинки для пирогів. Однак, більше спосіб шаткування капусти за допомогою тертки ні з якою стравою не працює.

Для правильного тонкого шаткування капусти знадобиться овочечистка. Перед її застосуванням потрібно розрізати капусту на 4 частини, прибрати качан.

Далі треба взяти одну з частин капусти і почати проводити лезом овочечистки по ребру. Важливо здійснювати різкі та впевнені рухи в один бік.

Подруга навчила шаткувати капусту без ножа та блендера. Виявилося це так просто: ділюся

Якщо ви постійно тренуватиметеся шаткувати капусту таким чином, то незабаром станете швидко орудувати овочечисткою. У результаті шаткування займатиме не більше 10-15 хвилин.

телеграм канал Прості рецепти  Прості рецепти в Telegram

Поділитися з друзями
Рейтинг
( Поки що оцінок немає )
Прості Рецепти