Як розколоти 5 кг волоських горіхів, не пошкодивши ядро. Спосіб мого найкращого друга

Є в мене один друг, який досить непогано заробляє тим, що продає очищені волоські горіхи, благо у нього на ділянці росте кілька дерев з горіхами.

Цього заробітку з кількох дерев йому достатньо, щоб забезпечити себе на весь рік до наступного врожаю горіхів.

Ось подумайте – одне дерево в середньому дає 100 кг плодів, але це вже доросла рослина віком близько 20 – 30 років. А ось дерево від 10 до 20, за один сезон дає до 30 кг плодів.

Беремо до уваги ще й те, які умови зростання, яка погода, скільки опадів випало, чи є шкідники та хвороби, що шкодять волоським горіхам. Нюансів, які впливають на плодоношення маса.

І ще ви повинні очистити горіхи від шкаралупи – оплата йде за ядро ​​без шкаралупи. Причому ціле ядро ​​коштує дорожче ніж частини горіха.

Ви просто можете купити не чищені волоські горіхи сорту з шкіркою – вони коштують дешево, в порівнянні з чищеними і займатися очищенням. Але робіть це акуратно, щоб не пошкодити ядро ​​і щоб воно залишалося цілим.

Якщо вам пощастить, то з 3 кг великих горіхів ви отримаєте 2 кг чистих ядер.

Щоб не пошкодити ядро ​​і залишити його цілим, скористайтеся способом мого друга: беремо пляшку від пива або шампанського і ставимо на горлечко горіх, ударяємо молотком по верху горіха. Робіть це обережно, щоб не розбити пляшку, згодом ви призвичаїтесь. Забираємо шкаралупу, акуратно виймаємо перегородки, розламавши ядро ​​на дві частини.

Мій друг у такий спосіб очищає 5 кг горіхів за годину.

Як розколоти 5 кг волоських горіхів, не пошкодивши ядро. Спосіб мого найкращого друга

телеграм канал Прості рецепти  Прості рецепти в Telegram

Поділитися з друзями
Рейтинг
( 18 оцінок, середнє 2.11 з 5 )
Прості Рецепти