3 критерії вибору електричної варильної поверхні

Все більше людей обирають електричні варильні поверхні. На це є безліч причин: вони зручні, мають багато функцій, стильно виглядають, безпечні. Електричні плитки різняться нагрівальними елементами та зонами, а також мають багато додаткових функцій та систем безпеки. Про все це піде мова в нашому огляді.

3 критерії вибору електричної варильної поверхні

Види нагрівальних елементів

Залежно від типу конфорок та способу нагрівання варильні поверхні діляться на три види:

  • Класичні. Це стандартний тип електричної варильної поверхні. Вони можуть мати функцію прискореного нагрівання, автоматичного встановлення температури. Іноді можуть довго остигати після приготування їжі.
  • HiLight. Технологія використовується на склокерамічних моделях варильних поверхонь. Ці стрічкові нагрівальні елементи швидко стають гарячими, так само прискорено готують страви та досить швидко остигають.
  • Індукційні. Нагрівання відбувається завдяки індукційному току, який з’являється за допомогою магнітного поля. Поверхня плити не нагрівається взагалі, лише дно сковорідки/каструлі. Швидко готується їжа, легко регулюється температура.

Види нагрівальних зон

Нагрівальні зони в електричних варильних поверхнях є абсолютно різні. Це не обов’язково круглі конфорки із різним діаметром. Для того, щоб досягти максимального комфорту та швидкості в приготування їжі, потрібно, щоб дно посудини та розмір нагрівальної зони були максимально подібні діаметром та формою. Враховуючи те, що сковорідки та каструлі не завжди круглі, то і зони існують різні. Можна вибрати плиту із комбінованими конфорками (овальні та круглі).

Є моделі варильних поверхонь, де дво- та триконтурні зони нагрівання. Це максимально зручно для приготування. Таким чином можна використовувати будь-який посуд і відповідно активовувати кілька потрібних зон, а не всі зразу.

Додаткові можливості

Крім стандартних можливостей, кожна варильна поверхня ще має додаткові функції. Ось декілька з них:

  • Автозакипання. Після того, як вода чи страва в каструлі закипіла, плита сама зменшить температуру, і їжа продовжить спокійно готуватись.
  • Підтримка тепла. Підходить для довгого приготування (тушкування) або для підтримки певної температури страви протягом дня. Таким чином їжу не треба розігрівати.
  • Stop and Go. Дозволяє ставити процес готування страви на паузу. Коли треба буде продовжити приготування, натискаєте на одну кнопку і поверхня буде працювати в потрібному режимі далі.
  • Захист від дітей. Блокує всі функції та кнопки, щоб дитина нічого не натиснула.
  • Індикатор тепла. Після вимкнення показує, яка із зон вже охолола, а яка ще гаряча. Функція не лише вберігає від опіку, але й може слугувати для підігріву страви на зоні, яка ще не холодна.
  • Автовимкнення. Поверхня вимикається, коли забрати каструлю, коли перегрівається, або ж коли потрапило на неї щось стороннє.

Електричні варильні поверхні – це дуже зручно та стильно. Вони вписуються в інтер’єр кожного помешкання. Найбільший вибір різноманітних моделей можна знайти в каталозі сайту allo.ua. У магазині створені всі умови для зручної покупки.

телеграм канал Прості рецепти  Прості рецепти в Telegram

Поділитися з друзями
Рейтинг
( 1 оцінка, середнє 5 з 5 )
Прості Рецепти